İKİNCİ EL EŞYALARIMIZ

İKİNCİ EL MOBİLYA TAKIMI
İKİNCİ EL OTURMA GRUBU

İkinci el oturma grubumuz.Ne kadar şık duruyor,değil mi? Ürünü satın almak isterseniz bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İKİNCİ EL MASA
İKİNCİ EL ÇALIŞMA MASASI

İkinci el çekmeceli çalışma masamız.Öğrenciler için ideal ve şık.Ürünü satın almak isterseniz bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İKİNCİ EL OTURMA GRUBU-2
İKİNCİ EL OTURMA GRUBU-2

Karşınızda farklı bir tasarım ile oturma grubumuz.Görünüşüyle etkiliyor ve yeni alınmış gibi duruyor.Ürünü satın almak isterseniz bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İKİNCİ EL SANDALYE
İKİNCİ EL SANDALYE

İkinci el sandalyemiz.Ürünü satın almak isterseniz bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İKİNCİ EL SANDALYE-2
İKİNCİ EL SANDALYE-2

İkinci el bir başka sandalye modelimiz.Ürünü satın almak isterseniz bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İKİNCİ EL BAHÇE OTURMA GRUBU

Evinizin bahçesine çok yakışabilecek bir ikinci el bahçe oturma grubu.Ürünü satın almak isterseniz bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İKİNCİ EL BAHÇE OTURMA GRUBU-2
İKİNCİ EL BAHÇE OTURMA GRUBU-2

İkinci el bahçe oturma grubuna farklı renkte başka bir örnek.Ürünü satın almak isterseniz bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İKİNC EL OFİS TAKIMI

İkinci el çalışma masası,sandalyeler ve sehpadan oluşan sade ve şık bir ofis takımı.Ürünü satın almak isterseniz bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İKİNCİ EL SANDALYE-3
İKİNCİ EL SANDALYE-3

İkinci el başka bir sandalye modeli daha gebze ikinci el eşya kalitesi ile sizlerle.Ürünü satın almak isterseniz bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir