Tarihte  Yunanlılar, Romalılar ve Bitinyalılar gibi birçok imparatorluğa  ev sahipliği yapmış  geçmişte ve günümüzde ki ticaret de Marmara bölgesinin önemli geçiş yerlerinden biri olmasından dolayı önemini arttıran ve Türkiyede ki önemli sanayilerden birine sahip olan bölgede, yani GEBZE de firmamız 1996 yılında küçük alana sahip ilk şube olarak DENİZ SPOT adıyla Gebze de kurulmuştur.

Deniz Spot kuruluş felsefesi gereği ihtiyaç duyulan ikinci el eşya piyasasında seçici olarak müşteriler için iyi olan ürünleri bünyesinde barındırmış ve müşterilerini memnun etmek için alım satım işlemlerini yapmıştır. Deniz Spot İkinci el denilince Gebze de akla gelebilecek beyaz eşya, ofis mobilyaları, televizyon, oda takımları gibi birçok ürünü alım ve satımını yapan öncü spot alanında ki firmalardan biri olmuştur.

Deniz Spot Gebze de az kullanılmış, alınıp hiç kullanılmamış veya artık ihtiyaç olmayan ürünleri düşük kar oranlarıyla değerinde alımını yaparak ihtiyacı olan uygun fiyatlı ikinci el eşya arayan müşteriler ile buluşma noktası olmuştur

Değişen ve gelişen dünya da Deniz Spot gelişim konusunda her zaman rakiplerinden bir adım daha önde olmayı amaçlamaktadır.

Deniz Spot gelişime açık bir firma olarak teknolojiyi yakından takip etmektedir.Siz değerli müşteilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için sanal ortamda da www.gebzeikincielesya.com olarak varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

1996 dan beri Gebze’de faaliyet gösteren firmamız, her türlü ikinci el – spot ev ve büro eşyalarını , ekibimizin belirlediği değer karşılığında nakit olarak satın almaktadır. Düşük kar oranlarıyla da siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Firmamızda prensip gereği müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Güven odaklı olmamız müşterilerimizin bizi seçmesindeki en önemli nedendir.